You are here: Home »

Komunita

Category Archives: Komunita

Volejbal / telocvicne: 20178 / 2019

Tento rok sa nam podarilo objednat jednu telocvicnu na celu sezonu.

St. Basil Elementary/Junior High
10210 115 Ave NW, Edmonton, AB T5G 0L8

google maps: https://goo.gl/maps/ecGShKDtUTq

Telocvicna je k dispozicii od 7PM do 9PM v nasledujucich dnoch:

Fri. September 14, 2018
Fri. September 21, 2018
Fri. September 28, 2018
Fri. October 5, 2018
Fri. October 12, 2018
Fri. October 19, 2018
Fri. October 26, 2018
Fri. November 2, 2018
Fri. November 9, 2018
Fri. November 16, 2018
Fri. November 23, 2018
Fri. November 30, 2018
Fri. December 7, 2018
Fri. December 14, 2018
Fri. January 11, 2019
Fri. January 18, 2019
Fri. January 25, 2019
Fri. February 1, 2019
Fri. February 8, 2019
Fri. February 15, 2019
Fri. February 22, 2019
Fri. March 8, 2019
Fri. March 15, 2019
Fri. March 22, 2019
Fri. April 5, 2019
Fri. April 12, 2019
Fri. April 26, 2019
Fri. May 3, 2019
Fri. May 10, 2019
Fri. May 17, 2019
Fri. May 24, 2019
Fri. May 31, 2019
Fri. June 7, 2019

Pigeon Lake: 17-19 august, 2018

Oznamujeme vsetkym priaznivcom dobrej nalady ze v dnoch 17-19 augusta 2018 sa opat uskutocni Pigeon Lake piknik. Areal bude spristupneny od piatku 18:00.

Tohtorocne stretnutie sa bude konat v prostredi “Mulhurst Lutheran Camp“.

 

Počas soboty sa bude podávať guláš.

Ubytovanie:

V chatkách sa vyspí 6-8 ľudí. Madrace sú potiahnuté gumou, podlaha je čistá, ale z betonu (takže chladnejšia), Su k dispozicii sprchy, umývadla a záchody. Na noc je dobré si priniesť spacák a nejaké to mydlo + uterák. Rezort má aj veľmi dobrú saunu, teda plavky sa odporucaju.

V hlavnej chate je kompletne vybavená kuchyňa (závodná kuchyňa, ako sa zvyklo vravievať), teda aj s riadom, pohármi, príbormi, chladničkou, mikrovlnkou. Kávu, čaj, mlieko a iné nápoje si treba priniesť so sebou… to isté platí aj o strave (okrem gulasu).

Bližšie info o chatkách nájdete tu: http://www.mulhurstlutherancamp.ca/rentals/

resp. kontaktujte Petra: lilco71@yahoo.ca

Slovenská škola: 2018 / 2019

Prázdniny sú v plnom prúde a naša škola sa začína pripravovať na nový školský rok. Ak máte záujem zaregistrovať vaše dieťa v novom školskom roku 2018-2019, kontaktujte nás prosím. Otvárame predbežnú registráciu aby sme boli schopní určiť počet žiakov, tried, učiteľov a rozvrh. Záväzná registrácia aj s vypísaním prihlášky prebehne až na začiatku septembra.

Naša škola taktiež ponúka kurzy slovenského jazyka pre dospelých. Teší nás že záujem rastie. Ak máte v rodine alebo v komunite niekoho kto má záujem prosím zdieľajte náš oznam.

Kontaktujte nás na:
Email: shsedmonton@outlook.com
Tel: 780 667 9239

Ďakujeme a prajeme krásny zvyšok prázdnin.


Dear all,

Although summer break is its full speed, our school is busy and prepares for Slovak language classes (beginners to advanced) in September. If you would like to pre-register your child please let us know. Pre-registration helps us to determine the organization and amount of supplies we need. Final registration will take place at the beginning of September. We will keep you updated.
Since the interest in our Slovak language course for adults is growing we will open two classes for adults in September.

For pre-registration please contact:
Email: shsedmonton@outlook.com
Phone: 780 667 9239

http://www.ihla.ca/slovak-heritage-school-in-edmonton.html

Majáles: 12. mája o 17:00, 10505-172 Avenue

Majáles a detská talent show

Dovolujeme si vás pozvať na tanečnú zábavu (Majáles) súčasťou ktorej bude aj detská talent show. Podujatie sa bude konať 12. mája 2018 o 17:00 hodine v Baturyn Hall.

Detská talent show

Deti, ktoré majú záujem, môžu ukázať svoj talent. Deti si môžu priniesť hudobné nahrávky, k dispozícii bude hudobná aparatúra. Hala bude otvorená minimálne hodinu vopred, o 16:00.

Program:

  • Predstavenie talentov (talent show)
  • Tanečná zábava po skončení predstavenia

Pohostenie

  • Káva a nealkoholciké nápoje pre deti a dospelých zdarma
  • Prosíme všetkých účastníkov aby priniesli jedlo na potluck

Tešíme sa na Vašu účasť!

12 maja 2018 o 1700
Baturyn Hall, 10505-172 Avenue