You are here: Home » Archiv správ » Pigeon Lake

Pigeon Lake

June 23, 2014 | Leave a comment(1) Go to comments

pigeon_lake_intro

Oznamujeme vsetkym clenom Slovakie a priaznivcom dobrej nalady ze v dnoch 18-20 jula 2014 sa opat uskutocni Pigeon Lake piknik.

Tohtorocne stretnutie sa bude konat v prostredi “Mulhurst Lutheran Camp“.

 

Ubytovanie: $10.00 na dospelú osobu na noc. Počas soboty sa bude podávať guláš.

V chatkách sa vyspí 6-8 ľudí. Madrace sú potiahnuté gumou, podlaha je čistá, ale z betonu (takže chladnejšia), v chatkách je sprcha, umývadlo a záchod. Je dobré si teda na noc priniesť spacák a nejaké to mydlo + uterák. Rezort má aj veľmi dobrú saunu, teda plavky sa hodia.

V hlavnej chate je kompletne vybavená kuchyňa (závodná kuchyňa, ako sa zvyklo vravievať), teda aj s riadom, pohármi, príbormi, chladničkou, mikrovlnkou. Kávu, čaj, mlieko a iné nápoje si treba priniesť so sebou… to isté platí aj o strave.

Bližšie info o chatkách nájdete tu:

http://www.mulhurstlutherancamp.ca/rentals/

Budú k dispozícii kanojky a kajaky. Vonku sa bude hrať badminton a na pieskovom ihrisku volejbal.

 

 

Filed under

Archiv správ

| Tags:

  1. V chatkach sa vyspi 6-8 ludi. Madrace su potiahnute gumou, podlaha je cista, ale z betonu, v chatkach je sprcha, umyvadlo a zachod. Je dobre si teda na noc priniest spacak, a nejake to mydlo + uterak. Rezort ma aj velmi dobru saunu, teda plavky sa taktiez hodia.

    V hlavnej chate je kompletne vybavena kuchyna (zavodna kuchyna, ako sa zvyklo vravievat), teda aj s riadom, poharmi, pribormi, chladnickou, mikrovlnkou. Kavu, caj, mlieko a ine napoje si treba priniest so sebou… to iste plati aj o strave. Este neviem ci sa bude robit gulas, ale myslim ze sa nieco zbucha….

    Blizsie info o chtkach najdete tu:
    http://www.mulhurstlutherancamp.ca/rentals/

    dalsie informacie budeme priebezne doplnat…

Leave a Comment


one × = 1